Kto stojí za šperkami Melly?

Nájdete ma buď predávať svoje vecičky na rôznych remeselných akciách a dizajn-marketoch, viesť vzdelávacie a motivačné semináre, besedovať o knihách, písať po kaviarňach alebo ma aj nenájdete nikde, lebo práve sedím doma a tvorím ostošesť.

Verím, že na svete nie sme preto, aby sme robili dojem na druhých a žili nejak “lebo všetci tak žijú.” Verím, že je možné žiť svoj život spôsobom, ktorý nás robí šťastným. Milovať, učiť sa, smiať sa, inšpirovať, plniť si sny, pomáhať, niečo po sebe zanechať a nemusieť nič ľutovať.

Volám sa Zuzka Koščová a tvorbe šperkov sa venujem už asi 10 rokov, stále s rovnakým nadšením. Aktuálne ma najviac baví práca so sklom, ale viem, že k sklárskej peci mi raz pribudne aj keramická pec. Píšem aj knihy, som autorkou kníh z oblasti osobnostného rozvoja Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla a spoluautorka knihy Tajomstvo ženskej prosperity.

Robím, čo milujem… a to, čo mi dáva zmysel. To, v čom vidím hodnotu a prínos pre ľudí. Či je to písanie kníh či blogov, tvorenie šperkov a ich predaj, vedenie seminárov, inšpirovanie ľudí vo svojej FB komunite, do všetkého dávam kus seba. Žijem po svojom tak, ako to cítim.