Volám sa Zuzka Koščová a tvorbe šperkov sa venujem už približne 15 rokov. Začínala som v mojej detskej izbe, s korálkami a drôtikmi. Napriek tomu, že som vyštudovala psychológiu a pôsobila v tejto oblasti ako dobrovoľníčka, srdce ma v jednej chvíli najviac zavolalo k šperkárstvu, ktorému som sa začala venovať profesionálne. Po niekoľkých rokoch sme si splnili sen a našetrili na sklárku piecku, s ktorou sa kamošíme možno už aj 10 rokov.

Aktuálne medzi mojou tvorbou nájdete najmä výrobky z originálneho páleného skla, ale aj iné - drôtované, tepané, z korálok, minerálov, dreva... Verím, že k sklárskej peci mi raz pribudne aj keramická pec. :)

Píšem aj knihy, som autorkou kníh z oblasti osobnostného rozvoja Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla a spoluautorka knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Predsalen som sa teda iným nečakaným spôsobom dotkla aj psychológie. 
Tvorím aj vzdelávacie programy a vedené meditácie.

Teším sa, ak vás moja tvorba zaujala a prajem vám krásne dni! :-)

Zuzka

AKO POSIELAM OBJEDNANÉ VECIČKY? DOPRAVA, POŠTOVNÉ atď.

Balíček posielam doporučene Slovenskou poštou (2,10 eur) poprípade kuriérom (5 eur) po uhradení peniažkov na môj účet. Obrazy posielam z bezpečnostných dôvodov výlučne kuriérom. Veci balím bezpečne do bublinkových obálok alebo krabičiek, podľa typu výrobku. Pri väčšom nákupe máte poštovné zdarma (poštou nad 30 eur, kuriérom nad 70 eur)  Ku každému výrobku dostanete aj darčekové balenie - vrecúško z organzy, k príveskom a sadám darčekovú krabičku.

AKÁ JE DOBA DODANIA TOVARU?

Balíček posielam čo najskôr ako sa dostanem, najneskôr do 7 dní. Ak by sa stalo, že tento termín nebudem vedieť splniť, dám vám ihneď vedieť. Ak potrebujete vašu objednávku vybaviť urgentne, dajte mi vedieť. 

*****
Značka Melly je registrovaná na Úrade duševného vlastníctva SR. Rešpektujte prosím autorské práva.
*****